Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Endursetja

en: Help
is: Hjálp

en: Hidden
is: Falið

en: You are here
is: Þú ert hér
