Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hidden
lv: Slēpts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
