Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Reset
sv: Återställ

en: Help
sv: Hjälp

en: Hidden
sv: Dold

en: You are here
sv: Du är här

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Before Content
sv: Före Innehåll

en: After Content
sv: Efter Innehåll
