Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Help
ta: உதவி

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: You are here
ta: நீங்கள் இங்கே

en: Page top
ta: பக்கத்தின் மேல்

en: Page bottom
ta: பக்கத்தின் கீழ்ப்பகுதி
