Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Hidden
vi: Ẩn

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang
