Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Help
az: Dəstək

en: Hidden
az: Gizli

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
