Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
