Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: Help
da: Hjælp

en: Hidden
da: Skjult

en: You are here
da: Du er her

en: Sidebar Left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar Right
da: Højre sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Before Content
da: Før indhold

en: After Content
da: Efter indhold
