Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Help
fa: راهنما

en: Hidden
fa: پنهان

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه
