Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Help
fr: Aide

en: Hidden
fr: Caché

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Sidebar Left
fr: Barre latérale Gauche

en: Sidebar Right
fr: Barre latérale Droite

en: Start Page
fr: Page de début

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: After Content
fr: Après Contenu
