Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Help
hu: Súgó

en: Hidden
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Start Page
hu: Kezdőoldal

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja
