Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: You are here
id: Anda di sini

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
