Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Reset
it: Ripristina

en: Help
it: Aiuto

en: Hidden
it: Nascosto

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
