Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor
