Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Help
lt: Pagalba

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
