Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help
nn: Hjelp

en: Hidden
nn: Skjult

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
