Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Help
pl: Pomoc

en: Hidden
pl: Ukryty

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony
