Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Reset
ru: Сбросить

en: Help
ru: Справка

en: Hidden
ru: Скрытый

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Sidebar Left
ru: Левая боковая панель

en: Sidebar Right
ru: Правая боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Before Content
ru: Перед содержимым

en: After Content
ru: После содержимого
