Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Hidden
sk: Skryté

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky
