OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Add
ar: إضافة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Logout
ar: خروج

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Show
ar: عرض

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Configure permissions
ar: ضبط الصلاحيات

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Add role
ar: أضف دورا
