OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Show
bo: སྟོན

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Configure permissions
bo: སྤྱོད་དབང་སྒྲིག་འགོད

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན
