OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Add
cs: Přidat

en: Roles
cs: Role

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Show
cs: Ukázat

en: Add Block
cs: Přidat blok

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Configure permissions
cs: Nastavit práva

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Blocks
cs: Bloky

en: Add role
cs: Přidat roli
