OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Users
el: Χρήστες

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Add Block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Configure permissions
el: Ρύθμιση αδειών πρόσβασης

en: Permissions
el: Άδειες

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου
