OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Add
fa: افزودن

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Users
fa: کاربران

en: Logout
fa: خروج

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Show
fa: نمایش

en: Add Block
fa: افزودن بلوک

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Configure permissions
fa: پیکربندی مجوزها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: My Profile
fa: پروفایل من
