OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Add
gl: Engadir

en: Configuration
gl: Configuración

en: Users
gl: Usuarios

en: Logout
gl: Saír

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Show
gl: Amosar

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Configure permissions
gl: Configurar permisos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Blocks
gl: Bloques

en: Add role
gl: Engadir rol
