OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Configure permissions
hy: Կարգավորել արտոնություններ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
