OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: Configure block
mk: Конфигурација на блок

en: Blocks
mk: Блокови
