OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Roles
nn: Roller

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Users
nn: Brukarar

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Permissions
nn: Rettar

en: Blocks
nn: Blokkar
