OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Add
pt: Adicionar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Configuration
pt: Configuração

en: Users
pt: Utilizadores

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: Show
pt: Mostrar

en: Add Block
pt: Adicionar Bloco

en: Configure block
pt: Configurar bloco

en: Configure permissions
pt: Configurar permissões

en: Permissions
pt: Permissões

en: Blocks
pt: Blocos

en: Add role
pt: Adicionar grupo

en: My Profile
pt: Meu Perfil
