OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Add
ru: Добавить

en: Roles
ru: Роли

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Users
ru: Пользователи

en: Logout
ru: Выход

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Show
ru: Показать

en: Add Block
ru: Добавить блок

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: Configure permissions
ru: Настройка прав доступа

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Blocks
ru: Блоки

en: Add role
ru: Добавить роль

en: Manage Content
ru: Управлять содержимым

en: My Profile
ru: Мой Профиль

en: Manage Blocks
ru: Управление блоками
