OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Add
sk: Pridať

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Show
sk: Zobraziť

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Configure permissions
sk: Nastaviť oprávnenia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Blocks
sk: Bloky

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov
