OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Roles
sq: Rolet

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Show
sq: Shfaq

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Configure permissions
sq: Konfiguro të drejtat

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Add role
sq: Shto rolin
