OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Add
te: చేర్చు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: Show
te: చూపించు

en: Permissions
te: అనుమతులు
