OpenFed Switcher (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Add
th: เพิ่ม

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Show
th: แสดง

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: Configure permissions
th: กำหนดสิทธิ์ของผู้ใช้

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Blocks
th: บล็อค

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้
