OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Configure permissions
am: ፈቃዶች ውቀርት

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Add role
am: ሚና ጨምር
