OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Add
bg: Добави

en: Roles
bg: Роли

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Users
bg: Потребители

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Show
bg: Покажи

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Configure permissions
bg: Настрой правата

en: Permissions
bg: Права

en: Blocks
bg: Блокове

en: Add role
bg: Добавяне на роля
