OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Add
bs: Dodaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Users
bs: Korisnici

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Configure block
bs: Podesi blok

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Blocks
bs: Blokovi
