OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Add
eu: Gehitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Show
eu: Erakutsi

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Add role
eu: Gehitu zeregina
