OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Show
fi: Näytä

en: Add Block
fi: Lisää lohko

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Configure permissions
fi: Säädä käyttöoikeuksia

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Add role
fi: Lisää rooli
