OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Add
lt: Pridėti

en: Roles
lt: Rolės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Show
lt: Rodyti

en: Add Block
lt: Pridėti bloką

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Manage Content
lt: Tvarkyti Turinį
