OpenFed Switcher (7.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Blocks
ne: ब्लक
