OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Add
ast: Amestar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Users
ast: Usuarios

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Show
ast: Amosar

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: Configure permissions
ast: Configurar permisos

en: Permissions
ast: Permisos
