OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Add
be: Дадаць

en: Roles
be: Ролі

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Show
be: Паказаць

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Configure permissions
be: Наладзіць правы

en: Permissions
be: Правы

en: Blocks
be: Блокі

en: Add role
be: Дадаць ролю
