OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Configure permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།
