OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Add
eo: Aldonu

en: Roles
eo: Roloj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Show
eo: Montru

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Configure permissions
eo: Agordu permesojn

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
