OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Add
he: הוספה

en: Roles
he: תפקידים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Users
he: חברי האתר

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Show
he: הצג

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Blocks
he: בלוקים

en: Add role
he: הוספת תפקיד
