OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Add
id: Tambah

en: Roles
id: Peran

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Users
id: Pengguna

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Show
id: Tampilkan

en: Add Block
id: Tambahkan Blok

en: Configure block
id: Konfigurasi blok

en: Configure permissions
id: Konfigurasikan izin

en: Permissions
id: Izin

en: Blocks
id: Blok

en: Add role
id: Tambah pemeran
