OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Add role
kk: Рөл қосу
