OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: Configure permissions
ku: ڕێکخستنی ڕێپێدانەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە
