OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Add
mn: Нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Blocks
mn: Хавтангууд
